Vybíráme plastová okna

Příspěvky (3)
vjačka - dlužník | 04.04.2012 22:10
A taky je třeba dodat, že dluží miliony a je v platebni neschopnosti!!!!
Ondřej | 07.06.2012 10:36
Ahoj, když jsem četla tento článek, tak se mi vybavilo, jak jsem si vybíral okna do nového bytu já. Nemám moc rád vybírání a dlouhodobé hledání a tak jsem přes kamaráda oslovil firmu, která se tímto zabývá a můžu vřele doporučit. Určitě se tam mrknětě, bylo o tom dokonce v televizi, myslím, že v Loskutákovi. Hodně štěstí a pevné nervy při výběru..:) http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/26-stavebni-material.html
Adam | 16.07.2012 10:58
U některých firem jsem našel možnost si spočítat okna na jejich stránkách, bylo to přes nějakou aplikaci s takovým šedým pozadí – dělala to nějaká firma e-win, ale každá firma tam měla svoje okna, nevíte někdo jestli není někde seznam firem u kterých se to takhle počítat? U nich na stránkách www.e-win.cz žádnej seznam není. Sháním okna a tohle mi dost pomohlo a ušetřilo čas. Díky Adam
Záznamy 03 z 3

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

veletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »