Chytrá izolace

Příspěvky (11)
Tomáš | 09.08.2012 16:27
Jakou máte zkušenost s chytrou izolací. Chyci zateplit podkroví a mám krokve vysoké 12cm. Může být tl. izolace stejná, jako je výška krokví?
Tomáš Skácel | 15.08.2012 14:13
Já mám touto izolací zateplený trámový strop, nad kterým je nevyužitý půdní prostor. Dělala ji firma ze Slavkova u Brna v roce 2009. Bylo úžasné, jak cytrá izolace vyplnila 100% veškerý izolovaný prostor. Tločťku izolace mám 16cm.
ing. Kucera | 01.02.2016 22:45
Aky je odvtedy stav izolacie ? Uvazujeme o nej do nasho bytoveho domu, dalo by sa Vam poslat par fotiek na mail smadny.Jim@gmail.com ? Vopred dakujem za odpoved.
Jan Hura | 09.08.2012 16:53
Dobrý den, chytrou izolaci Icynene vyráběnou v Kanadě, aplikovanou od LikoS mám na svém domě od dubna 2011 a je to skvělé. Aplikace trvala jeden den a tepelné vlastosti jsou výborné. Dříve jsem měl vatu ale už ji nechci. Mám ji v tl.16cm, pro zabránění tepelného mostu je nutný přestřik krokví což je ve vašem případě (krokve 12cm) ideální. Vyšší cena se určitě vrátí během několika let.
Palijová Světlana | 09.01.2014 17:28
Dobrý den, pane Hura. Dnes jsem si přečetla Váš příspěvek k zateplení tímto materiálem a trochu v tom tápu. Píšete o tom, že je tam třeba ještě nějak ošetřit krokve - proč? Máme kanadskou šindel a museli jsme komplet vyndat zateplení vatou, protože ji \"umělci\" úplně přitlačili na prkna pod šindelí. Docházelo ke kondenzaci, takže budeme vše dělat znovu. Hodně se mi líbí tento způsob, ale vůbec nechápu jak je možné, že nebude nebo nedocházi ke kondenzu... Vždyť je to opět \"natlačeno\" až na prkna... Děkuji za odpověď
PĚNIČKA VÁCLAV | 16.08.2012 07:29
Tepelněizolační vlastnosti dřeva jsou horší než tepelněizolační vlastnosti Chytré izolace, proto zákazníkům v případě menší výšky krokví provádíme přestřik těchto krokví. Tento přestřik zajistí, že v místě krokví nevznikne tepelný most. Chytrá izolace vytvoří celistvý a kompaktní izolační materiál bez dutin a spár, kterými uniká teplo. Další informace získáte na webu: http://www.chytraizolace.cz/. Úspěšné zateplení Vám přeje Václav Pěnička Liko-s, Chytrá izolace
Tomáš Vlasák | 22.08.2012 12:25
Máte někdo zkušenosti s PU pěnovou stříkanou izolací? Známej mě přesvědčoval, že je to výborné řešení, že to odolává vlhkosti a je to rychlé a poslal mně tento odkaz: www.chytrapena.cz/tepelna-izolace/ -že tahle je, co se týče technických vlastností nejlepší. I když tam píšou, že je to i ekologická izolace tak mě to zatím moc nepřesvědčilo - především nevím, jestli to stojí za tu vyšší cenu. Na druhou stranu se mi líbí stálost a snadné řešení detailů. Napište prosím nějaké plusy a mínusy. Díky
Honza | 04.12.2012 07:33
Tady je odkaz na ten zazrak , realita je jina !! Likos a chytraizolace , lzou lidem nikde na internetu jsem nenasel nic z toho co o ni tvrdi !! ICYNENE musi mit parozabranu , a jsou v ni plisne , neni to polyuretan pena !http://icynenedangers.blogspot.cz/2008/07/icynene-lawsuit-litigation.html
Ivan | 15.01.2013 14:52
Ahoj,co se týče zateplení krovu tak je lepší ho zateplit TI se skelnými vláky tady najdete více informací http://www.mpl-stavebniny.cz/podkrovi-a-pricky-skelna-vata-c-216_217_219.html. Před 4 roky jsme s chlapy zateplovali krov. A co se týče stříkané pěny záleží od koho to je. Climax má dobře zpracovanou technologii pro zateplení. U nich bych se nebál. I tak je lepší se poradit s nějakým odborníkem.
Lucie | 16.07.2013 15:13
Jsem ženská, takže když jsem zateplovala náš dům, zavolala jsem si odbornou firmu a to BELSTAV CZ. Bála jsem se, že když si pozvu nějakého řemeslíčka, tak mi po čase začnou desky odpadávat. Takže moje doporučení je jedině tato firma. www.belstav.cz
Petr | 15.01.2014 10:40
Tapety na mobil zdarma zde http://www.mobil-wallpaper.eu/
Záznamy 011 z 11

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 114 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo