Tradiční bílé kuchyně v elegantním podání!

Příspěvky (1)
Dagmar | 22.01.2019 14:05
Bílé kuchyně jsou podle mě nejhezčí, mám jí taky do bíla, ne sice až tak přehnaně jako je na těch obrázkách, ale to taky vypadá dobře, jen na úklid to musí být pakárna. Já mám skříňky všechny bílé, ale pracovní desku jsem nechala udělat do šeda, už u návrhu v oresi jsem si říkala že se mi nebude chtít každý večer brát hadr a uklízet každou šmouhu. Ale jinak ta bíla je dobrá hlavně v tom že se dá dobře kombinovat, ráda měním doplňky a kuchyň pak pokaždý vypadá trochu jinak, aspoň pak tak rychle neomrzí.
Záznamy 01 z 1

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

veletrhy

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Veletrhy - foto, Ekologická a zdravá domácnost. I ta bude tématem Festivalu Evolution, Hyperbydleni.cz

Ekologická a zdravá do...

07.03.2019

Jak si představujete ekologickou domácnost? Je...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo