Toužíte po novém interiéru? Tapetujte!

Příspěvky (7)
Sandra | 27.07.2016 13:06
Fototapety jsou super, dovedou pěkně oživit domácnost. Na chatě máme podobné dřevo, jako je na obrázku, doma se chystám dát tyto http://www.postershop.cz/fototapeta-hawaii-plaz-2/. Budu si připadat každý den jako u moře :))))
Hanuš | 30.07.2016 06:02
Já si udělala nový interiér komplet novým nábytkem. Je to úplně super a hlavně se mi podařilo ušetřit se www.strakos.eu
Marťa | 31.07.2016 23:21
A jak tě to všechno stálo? Bylo to za hodně?
Dana | 27.10.2016 16:15
Taky jsem si zamilovala fototapety :)skvělý výběr mají na www.favi.cz Já jsem blázen do New Yorku, takže jsem koupila tuhle http://www.tapety-folie.cz/fototapety-3d-penthouse/d-75993/
Majka | 26.05.2019 21:48
Mám v ložnici tapetu, krásně mi sedí ke skříním. Nechávali jsme si je dělat u výrobce přímo.
Helena | 16.06.2019 21:44
Co jste si nechali dělat od výrobce přímo? Skříně, jako že jste nekupovali v obchodním domě?
zinkusa | 27.06.2019 22:03
Skříně a kuchyni. Rozhodně jsme nechtěli pofidérní kvalitu. Ale něco co nám vydrží dlouho.
Záznamy 07 z 7

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

veletrhy

Veletrhy - foto, HODINY A KLENOTY nově v Letňanech: Veletrh představí řadu novinek a podpoří mladé talenty, Hyperbydleni.cz

HODINY A KLENOTY nově ...

20.08.2019

Ve dnech 5. až 7. září 2019 se tradiční...

Veletrhy - foto, Desátý veletrh FOR BIKES předvede jízdu ve velkém stylu, Hyperbydleni.cz

Desátý veletrh FOR BIK...

20.03.2019

Jubilejní ročník veletrhu FOR BIKES chystá pro...

Veletrhy - foto, Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí FOR HABITAT?, Hyperbydleni.cz

Jaké novinky a trendy ...

15.03.2019

Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR...

Veletrhy - foto, Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti, Hyperbydleni.cz

Veletrh STŘECHY PRAHA ...

14.03.2019

Největší počet návštěvníků v historii, přes 25...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo