Domácí kancelář pro malé interiéry!

Příspěvky (15)
Terka | 17.11.2015 16:40
Hezký den, děkuji za inspiraci. Chci si v bytě zařídit takový koutek se stolkem, takže se hodí jakékoli tipy. Třeba tento stolek: http://www.milujemebydleni.cz/Kancelarsky-nabytek/Psaci-stul-486-156-Sonoma-dub.html by šel, co říkáte? Další hezké kanceláře jsem našla tady: http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-dum-a-byt/322671/pracujete-doma-predelejte-si-pracovnu-aby-nepusobila-jako-stara-kancelar.html. Líbí se vám?
Kuba | 27.06.2016 13:38
Dobrý den, nedávno jsem si také v bytě zařizoval malou domácí kancelář. Prošel jsem toho na internetu docela dost a nakonec zvítězila tato: http://www.jena-nabytek.cz/slide/. Po cca 2 měsících užívání můžu říct, že to byla dobrá volba. Dobře se mi u stolu sedí a nábytek mi zároveň domů hezky pasuje. Nicméně i ty kousky, co zde uvádíte vypadají dobře :).
leonka | 14.05.2017 22:03
Ráda bych si vybavila domácí mini kancelář, prosím o tipy.
Charlie | 16.05.2017 19:58
Já mám dobrou zkušenost s www.kancelar24h.cz, mají velký výběr všeho co se týká kanceláře, kvalitní kancelářské židle a spoustu kancelářského nábytku.
Zlatuska | 19.05.2017 21:52
Na jejich stránky jsem mrkla,mají obrovský výběr všeho co paří do kanceláře. Hlavně kancelářské židle a křesla, určitě si nějaké pořídím.
jjanka | 21.05.2017 14:53
Dobrý tip prošla jsem jejich stránky,obrovský výběr všeho co se týká kanceláře.Potřebuji kvalitní kancelářskou židli, určitě si vyberu.
leonka | 23.05.2017 21:15
Tak jsem se taky na ty stránky podívala, a je tam toho opravdu hodně. Pro začátek jsem si pořídila moc hezký psací stůl a k tomu kancelářské křeslo,které je kvalitní a hlavně pohodlné.
marteli | 24.05.2017 18:25
Kancelář24h můžu jenom doporučit, v naší firmě jsme měnili kancelářské židle a využili jsme jejich služeb. Už je máme a výborně se osvědčili. Není nad to, mít pohodlí i při práci.
leonka | 25.05.2017 19:46
Pokud jste brala větší množství kancelářských židlí, dali vám nějakou slevu?
Jolinda | 02.12.2017 20:42
Vybavuji si domácí kancelář a ráda bych si pořídila designovou židli. Doporučíte někdo?
Alžběta | 07.12.2017 21:07
Zkuste www.kancelarskezidle.com. Slušný výběr kancelářských židlí.
Jolinda | 10.12.2017 23:32
Dík za tip. Židle už je objednaná a je na ceste.
Kamil | 12.12.2017 20:06
Na těch stránkách mají i herní židle k PC. Díval jsem se na DXRacer.
Libor | 14.12.2017 19:30
Herní židle k PC je úžasná záležitost. Doporučuji všem kdo tráví čas u počítačových her.
Ludmila | 30.12.2017 22:16
Také se musím přidat s velkým díkem za inspiraci, protože už jsem byla skutečně bezradná.. Před nedávnou dobou jsme si do kanceláře pořídili jídelní stůl z tohoto obchodu: http://www.consulo.cz/jidelni-stul , ale stále jsme nikde nemohli najít to, jak bychom mohli sladit s nějakými židličkami. Máte ještě nějaké jiné tipy na židle? Předem děkuji, Ludmila.
Záznamy 015 z 15

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

Inzerce

Celkem : 20112 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo