Domácí kancelář pro malé interiéry!

Příspěvky (9)
Terka | 17.11.2015 16:40
Hezký den, děkuji za inspiraci. Chci si v bytě zařídit takový koutek se stolkem, takže se hodí jakékoli tipy. Třeba tento stolek: http://www.milujemebydleni.cz/Kancelarsky-nabytek/Psaci-stul-486-156-Sonoma-dub.html by šel, co říkáte? Další hezké kanceláře jsem našla tady: http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-dum-a-byt/322671/pracujete-doma-predelejte-si-pracovnu-aby-nepusobila-jako-stara-kancelar.html. Líbí se vám?
Kuba | 27.06.2016 13:38
Dobrý den, nedávno jsem si také v bytě zařizoval malou domácí kancelář. Prošel jsem toho na internetu docela dost a nakonec zvítězila tato: http://www.jena-nabytek.cz/slide/. Po cca 2 měsících užívání můžu říct, že to byla dobrá volba. Dobře se mi u stolu sedí a nábytek mi zároveň domů hezky pasuje. Nicméně i ty kousky, co zde uvádíte vypadají dobře :).
leonka | 14.05.2017 22:03
Ráda bych si vybavila domácí mini kancelář, prosím o tipy.
Charlie | 16.05.2017 19:58
Já mám dobrou zkušenost s www.kancelar24h.cz, mají velký výběr všeho co se týká kanceláře, kvalitní kancelářské židle a spoustu kancelářského nábytku.
Zlatuska | 19.05.2017 21:52
Na jejich stránky jsem mrkla,mají obrovský výběr všeho co paří do kanceláře. Hlavně kancelářské židle a křesla, určitě si nějaké pořídím.
jjanka | 21.05.2017 14:53
Dobrý tip prošla jsem jejich stránky,obrovský výběr všeho co se týká kanceláře.Potřebuji kvalitní kancelářskou židli, určitě si vyberu.
leonka | 23.05.2017 21:15
Tak jsem se taky na ty stránky podívala, a je tam toho opravdu hodně. Pro začátek jsem si pořídila moc hezký psací stůl a k tomu kancelářské křeslo,které je kvalitní a hlavně pohodlné.
marteli | 24.05.2017 18:25
Kancelář24h můžu jenom doporučit, v naší firmě jsme měnili kancelářské židle a využili jsme jejich služeb. Už je máme a výborně se osvědčili. Není nad to, mít pohodlí i při práci.
leonka | 25.05.2017 19:46
Pokud jste brala větší množství kancelářských židlí, dali vám nějakou slevu?
Záznamy 09 z 9

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 114 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo