Kvalitní granitový dřez – jaký a kde nakupovat?

Příspěvky (9)
Jan Lakotný | 04.05.2016 11:50
Zdravím! Máme už léta granitový dřez Teka a podle mého názoru je to daleko lepší materiál, než nerez. Jediný problém je čištění, protože se na něm vždycky po nějaké době začnou usazovat skvrny. Zkoušeli jsme ruzné čistící prostředky do kuchyně, například čistič na digestoře nebo na troubu, ale vždycky tam zůstaly mapy. Jediné co bohužel opravdu pomohlo je speciální čistič na granit - http://eshop-blanco.cz/521-cistici-prostredky . Stačí napustit dřez a nechat to působit a po vypuštění otřít. Jinak jsem ovšem velmi spokojený... Každopádně je lepší koupit značkový dřez, původně jsme totiž koupili keramický dřez z Ikei spolu s celou kuchyní a už na dotyk byl velmi nepříjemný a moc dlouho nevydržel. Brzy se celý poškrábal a dělal v kuchyni akorát ostudu...
Robert | 23.05.2016 16:59
Nevím, jestli se teda ještě zajímáš o nějakou výhodnou koupi dřezu, ale já jsem si svůj nerezovej dřez koupil přes www.dobracena.cz v setu spolu s baterií. Funguje jak má, spokojenost... Pokud hledáš normální úžitkovej dřez, tak tam maj hodně dobrý ceny.
Iveta | 08.06.2016 15:20
Zdravím! Mohli byste mi prosím poradit nějaký dobrý čistič na granitové dřezy? Jako dárek k dřezu jsem dostala čistící pastu, která ale bohužel moc nefunguje :-( . Nevím, jestli se jedná o vodní kámen, ale na dně se mi začaly dělat nějaké divné mapy, které nechtějí jít dolů...
Rose89 | 09.06.2016 16:47
Vyzkoušej čistící pastu twister ;-) - http://www.trendo.cz/cistici-prostredky
Milan | 13.06.2016 15:00
Twister manželka používá taky a pokud vím, je spokojená. Předtím používala ocet s horkou vodou, kterým se čistí od vodního kamene třeba i rychlovarná konvice. Jinak, celkem fajn výběr a různý slevy a výprodeje se dají najít třeba na http://eshop-franke.cz/
Petra | 13.06.2016 22:48
já jsem ke dřezu dostala zadarmo čistič, který moc dobře funguje...https://www.dalago.cz/drezy/drezy-doplnky/cistici-prostredky/pasta-sinks.htm. Dřez mám granit taky od Sinks..
Jája | 26.07.2016 14:19
Ahoj všem:-), také teď máme granitový dřez a jsem velmi spokojená. Předtím, když jsme měli nerezový, tak jsem měla pocit, že snad nikdy nevypadal čistě. Pořád tam byla nějaká šmouha nebo otisk. Když mi potom manžel přivezl tenhle dřez http://www.jena-nabytek.cz/set12-drez-tectonite-baterie-hneda-stribrna/, byla jsem nadšená. Vždy po umytí ho jen otřu a vypadá perfektně čistě. Takže za mě určitě granitový - naprostá spokojenost! ;-)
Bour | 04.04.2017 14:07
Kvalita granitového dřezu, záleží především na výrobci, ale také i na složení granitu... Třeba tady je to popsáno: https://eshop-sinks.cz/content/8-granitove-drezy. Ale samozřejmě není to rozhodující faktro.
Adela K | 14.07.2017 17:48
Ahoj, za mě jedině granitový. Nejsou na něm vidět fleky jako na nerezovém a nakupovali jsme na https://www.trendo.cz/94-granitove-drezy
Záznamy 09 z 9


Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo