Kvalitní granitový dřez – jaký a kde nakupovat?

Příspěvky (9)
Jan Lakotný | 04.05.2016 11:50
Zdravím! Máme už léta granitový dřez Teka a podle mého názoru je to daleko lepší materiál, než nerez. Jediný problém je čištění, protože se na něm vždycky po nějaké době začnou usazovat skvrny. Zkoušeli jsme ruzné čistící prostředky do kuchyně, například čistič na digestoře nebo na troubu, ale vždycky tam zůstaly mapy. Jediné co bohužel opravdu pomohlo je speciální čistič na granit - http://eshop-blanco.cz/521-cistici-prostredky . Stačí napustit dřez a nechat to působit a po vypuštění otřít. Jinak jsem ovšem velmi spokojený... Každopádně je lepší koupit značkový dřez, původně jsme totiž koupili keramický dřez z Ikei spolu s celou kuchyní a už na dotyk byl velmi nepříjemný a moc dlouho nevydržel. Brzy se celý poškrábal a dělal v kuchyni akorát ostudu...
Robert | 23.05.2016 16:59
Nevím, jestli se teda ještě zajímáš o nějakou výhodnou koupi dřezu, ale já jsem si svůj nerezovej dřez koupil přes www.dobracena.cz v setu spolu s baterií. Funguje jak má, spokojenost... Pokud hledáš normální úžitkovej dřez, tak tam maj hodně dobrý ceny.
Iveta | 08.06.2016 15:20
Zdravím! Mohli byste mi prosím poradit nějaký dobrý čistič na granitové dřezy? Jako dárek k dřezu jsem dostala čistící pastu, která ale bohužel moc nefunguje :-( . Nevím, jestli se jedná o vodní kámen, ale na dně se mi začaly dělat nějaké divné mapy, které nechtějí jít dolů...
Rose89 | 09.06.2016 16:47
Vyzkoušej čistící pastu twister ;-) - http://www.trendo.cz/cistici-prostredky
Milan | 13.06.2016 15:00
Twister manželka používá taky a pokud vím, je spokojená. Předtím používala ocet s horkou vodou, kterým se čistí od vodního kamene třeba i rychlovarná konvice. Jinak, celkem fajn výběr a různý slevy a výprodeje se dají najít třeba na http://eshop-franke.cz/
Petra | 13.06.2016 22:48
já jsem ke dřezu dostala zadarmo čistič, který moc dobře funguje...https://www.dalago.cz/drezy/drezy-doplnky/cistici-prostredky/pasta-sinks.htm. Dřez mám granit taky od Sinks..
Jája | 26.07.2016 14:19
Ahoj všem:-), také teď máme granitový dřez a jsem velmi spokojená. Předtím, když jsme měli nerezový, tak jsem měla pocit, že snad nikdy nevypadal čistě. Pořád tam byla nějaká šmouha nebo otisk. Když mi potom manžel přivezl tenhle dřez http://www.jena-nabytek.cz/set12-drez-tectonite-baterie-hneda-stribrna/, byla jsem nadšená. Vždy po umytí ho jen otřu a vypadá perfektně čistě. Takže za mě určitě granitový - naprostá spokojenost! ;-)
Bour | 04.04.2017 14:07
Kvalita granitového dřezu, záleží především na výrobci, ale také i na složení granitu... Třeba tady je to popsáno: https://eshop-sinks.cz/content/8-granitove-drezy. Ale samozřejmě není to rozhodující faktro.
Adela K | 14.07.2017 17:48
Ahoj, za mě jedině granitový. Nejsou na něm vidět fleky jako na nerezovém a nakupovali jsme na https://www.trendo.cz/94-granitove-drezy
Záznamy 09 z 9


Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

 Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo