Dřevostavby, bydlení budoucnosti

Příspěvky (7)
Hynek | 18.03.2015 08:38
Já v dřevostavbě bydlím a neměnil bych za cihlový domek nikdy. Pokud mohu poradit,tak sme stavěli s firmou dřevostavby MY HOME a maximální spokojenost.
DankaSt | 15.04.2015 12:58
My bydlíme v dřevostavbě už dva roky. Také bychom neměnili. Jen jsme nedávno náš domek vybavili chytrým ovládáním světel a topení. Ovládání máme i přes aplikaci IHC do telefonu nebo bezdrátovými vypínači.
Karolína | 30.05.2015 20:26
Dřevostavbu jsme si nechaly loni postavit a jsme spokojeni. Určitě bysme do toho šly znova... Výrazné ušetření peněz ohledně energií... Stavěla nám taky firma dřevostavba my home - volily jsme ji na základě doporučení švagrové.
Lanina | 16.12.2016 22:01
Já bydlím také v dřevostavbě - i já mám postaveno od Dřevostavby MY HOME:
simina | 14.05.2017 20:39
Máte někdo prosím zkušenosti s firmou thermohome? Slyšela jsem samou chválu tak se chci zeptat zda někde není háček.
andyna | 16.05.2017 20:52
Máme od nich čerstvě postavený domek, než jsme se do toho pustili, tak jsme samozřejmě prošli co se dalo. Zvítězil jejich přístup ke klientovi. Poskytly nám komplexní služby.
lejlina | 23.05.2017 19:01
Přidávám se taky k velké spokojenosti,máme od nich moc hezký a praktický domek. Než jsme se pro ně rozhodli tak jsme si byli prohlédnout už hotovou stavbu.
Záznamy 07 z 7

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

Legislativa

Poradce Hyperbydlení

Vaše dotazy zodpoví
Poradce Hyperbydlení

Otázek: 111 Vložit dotaz

veletrhy

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Veletrhy - foto, Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, Hyperbydleni.cz

Nakupte dárky na Vánoc...

29.11.2016

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček...

Veletrhy - foto, Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky, Hyperbydleni.cz

Veletrh FOR INTERIOR p...

19.09.2016

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a...

Veletrhy - foto, Podzimní veletrh dekorací představí nejnovější trendy, Hyperbydleni.cz

Podzimní veletrh dekor...

02.09.2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo