Foukaná izolace MAGMARELAX®

Příspěvky (7)
Honza | 18.03.2011 16:05
Mám MAGMARELAX na půdě a to i v šikminách ... super. V zimně je na půdě stabilní teplota a můžu tam skladovat víno. Foukanou izolaci doporučuji, do papíru bych nikdy nešel a bacha na garážníky. Zdravím všechny.
Karel | 20.05.2015 11:32
Dobry den.Vi nekdo jednoznacnou odpoved,zda pri foukane izolaci se musi instalovat take parozabrana?V lete planuji zateplit drevenou chatu k celorocnimu uzivani.Pudorys 6x6 m s podkrovim.Stavba je z venkovnich natrenych pulkulanu,z vnitrku palubky.Pri zatepleni foukanou izolaci nekde pisou,ze se parozabrana davat nemusi,coz by mi vyhovovalo,jelikoz bych nemusel strhavat vnitrni obklad.Pokud se ale parozabrana davat musi,stejne bych musel sundat vnitrni dreveny obklad a to uz bych pak asi resil klasicke vnitrni zatepleni mineralni vatou.Palubky jsou jeste pritlucene rebiky,takze predpokladam,ze pri sundavani by se ponicily a musel bych vnitrni obklad delat novy.Proto bych tedy rad vedel promou odpoved na parozabranu.ANO-NE??Dekuji za odpovedi,Kroupa.
Marek Klementa | 22.12.2019 12:51
Dobrý den, provádím foukané izolace již řadu let. Práce provádím sám s pomocníky. Mám proto letité zkušenosti, co se foukaných izolací týče. Mohu Vám doporučit foukanou izolaci Knauf Supafil Loft 045 - nejjemnější nenasákavé skelné vlákno, nehořlavé, nejnižší třída sesedání S
Karel | 09.05.2011 18:15
Dobrý den, také jsem rešil jak realizovat izolaci svého domu, nakonec jsem nasel firmu Izolace Artex z Polné, která vyrešila vše za mne opravdu od A do Z nasel jsem je Izolace - ARTEX, ale domácí web mají www.izolace-artex.cz asi kvůli vyhledávacum.
Pavel | 16.12.2011 17:01
Pane Honzo.Škoda že ste naleťel tomu magmarelaxu. Je to pouze sistém,to znamená že se pod tímto označením skrývá více materiálu. Minerální izolace ze skla či čediče. Magmarelax za 2300,- či Isover nebo Nobadrap za 1200,-.Magmarelax je podraz. Doporučuji firmu IZOTOM. Rozumná cena
Izolace | 07.03.2012 09:23
Dobrý den, také jsem rešil jak realizovat izolaci svého domu, nakonec jsem nasel firmu Izolace Artex z Polné, která vyrešila vše za mne opravdu od A do Z nasel jsem je Izolace - ARTEX, ale domácí web mají www.izolace-artex.cz asi kvůli vyhledávacum.
izolace | 27.04.2012 22:06
www.izolace-izotom.cz
Záznamy 07 z 7

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

veletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo