Tapety na zeď, které vám dodají energii a vaše stěny změní k nepoznání!

Příspěvky (6)
Evža | 17.06.2010 11:55
Tapety se vrací, to je pěkná podívaná, hezky se na to kouká, pěkná inspirace.
majkl | 18.06.2010 13:18
Mě se moc líbí tapety Nordica - květ s vlnitým stonkem, cena nějakých 390,-Kč. Ideální třeba do obýváku.
Nikita | 17.06.2010 16:30
je to fakt moc pekny
Eržika | 07.08.2010 12:49
Prosím poraďte tapety jsou fajn koupila jsem si tapetu dřevo teda poleno a kdiž jsem to přiložila do krbu tak nic moc akorát bordelu bylo dost :(
Bláha | 07.09.2010 14:38
škoda že se u přispěvatelů nedá kontrolovat i svéprávnost. Uživatel Eržika má o kolečko asi víc. Mě osobně se fotky moc líbí, dost hezká inspirace a výběr na shopu taky chválím, pěkný detaily i popisky.
tapety-folie.cz | 17.09.2010 15:12
Dávám Vám za pravdu, ve společnosti máme různé jedince. Někdo tapetami tapetuje, někdo si je plete s briketama do krbu :o/
Záznamy 06 z 6

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamy

veletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo